Fundusz Usług Rozwojowych

• Fundusz Usług Rozwojowych. Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.  10-go listopada rozpoczyna nabór wniosków do XV edycji rekrutacji w ramach projektu pt. „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”. W ramach projektu przedsiębiorcy z subregionu przemyskiego (powiaty: miasto Przemyśl, przemyski, jarosławski, lubaczowski, przeworski) mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników. Z dotacji mogą skorzystać także właściciele przedsiębiorstw. Więcej szczegółów w załączonej informacji.

Więcej szczegółów w załączonej informacji.

Załączniki do pobrania

PARR_informacja.docxplik w formacie .DOCX (163 Pobrań)