Aktualne zasady funkcjonowania Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Aktualne zasady funkcjonowania Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Jak informuje w swoim komunikacie z 18 listopada 2020 r. dyrekcja jarosławskiego szpitala, zgodnie z decyzją wojewody podkarpackiego z 13 listopada 2020r., Centrum Opieki Medycznej zapewnia 229 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem oraz potwierdzeniem zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Jednocześnie nadal funkcjonują pozostałe komórki organizacyjne jarosławskiego szpitala. I tak:Szpitalny Oddział Ratunkowy zapewnia świadczenia pacjentom w stanie nagłego zagrożenia życia i zdrowia. Pacjentki w ciąży lub do porodu, przyjmowane są na oddziale położniczo-ginekologicznym, zarówno z dodatnim, jak i ujemnym wynikiem testu na COVID-19. Testy są wykonywane przy przyjęciu do szpitala. Przychodnie specjalistyczne, pracownia endoskopii (gastroskopia, kolonoskopia), dział diagnostyki obrazowej (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, RTG) działają na dotychczasowych zasadach.Informacja: COM w Jarosławiu

Jak informuje w swoim komunikacie z 18 listopada 2020 r. dyrekcja jarosławskiego szpitala, zgodnie z decyzją wojewody podkarpackiego z 13 listopada 2020r., Centrum Opieki Medycznej zapewnia 229 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem oraz potwierdzeniem zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.

Jednocześnie nadal funkcjonują pozostałe komórki organizacyjne jarosławskiego szpitala. I tak:

  • Szpitalny Oddział Ratunkowy zapewnia świadczenia pacjentom w stanie nagłego zagrożenia życia i zdrowia.
  • Pacjentki w ciąży lub do porodu, przyjmowane są na oddziale położniczo-ginekologicznym, zarówno z dodatnim, jak i ujemnym wynikiem testu na COVID-19. Testy są wykonywane przy przyjęciu do szpitala.
  • Przychodnie specjalistyczne, pracownia endoskopii (gastroskopia, kolonoskopia), dział diagnostyki obrazowej (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, RTG) działają na dotychczasowych zasadach.

Informacja: COM w Jarosławiu

Załączniki do pobrania

komunikat_COM_18_listopada_2020.pdfplik w formacie .PDF (43 Pobrań)