Świąteczne pierogi 2020 - pomagamy!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Świąteczne pierogi 2020 - pomagamy!. Zbliżają się najbardziej tradycyjne święta w roku, jakże jednak inne niż zazwyczaj. Boże Narodzenie. Mamy propozycję dla naszej lokalnej gastronomii. Nazwaliśmy ją "Świąteczne pierogi 2020". Jeśli przygotowujecie dania wigilijne i świąteczne "na wynos" lub "dowóz" i sprzedajecie je na terenie powiatu jarosławskiego, możemy Wam pomóc w promocji. Przygotujcie swoją ofertę (w formacie .jpg oraz krótki opis), my umieścimy ją na naszym profilu społecznościowym FB. Niech to będzie nasza skromna forma pomocy w tym trudnym dla wszystkich czasie. Pamiętajcie tylko, że za treść oferty i jej zgodność z wszelkimi formalnościami odpowiadacie Wy, my jedynie ją opublikujemy - więc warto się postarać. Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym swieta@starostwo.jaroslaw.pl

Zbliżają się najbardziej tradycyjne święta w roku, jakże jednak inne niż zazwyczaj. Boże Narodzenie.

Mamy propozycję dla naszej lokalnej gastronomii. Nazwaliśmy ją "Świąteczne pierogi 2020".

Jeśli przygotowujecie dania wigilijne i świąteczne "na wynos" lub "dowóz" i sprzedajecie je na terenie powiatu jarosławskiego, możemy Wam pomóc w promocji. Przygotujcie swoją ofertę (w formacie .jpg oraz krótki opis), my umieścimy ją na naszym profilu społecznościowym FB. Niech to będzie nasza skromna forma pomocy w tym trudnym dla wszystkich czasie. Pamiętajcie tylko, że za treść oferty i jej zgodność z wszelkimi formalnościami odpowiadacie Wy, my jedynie ją opublikujemy - więc warto się postarać.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.