O "Świątecznych pierogach 2020" w TVP3 Rzeszów

• O "Świątecznych pierogach 2020" w TVP3 Rzeszów. Jarmarki bożonarodzeniowe w tym roku przeniosły się do przestrzeni wirtualnej. Tam bezpiecznie można nabyć i zamówić wszystko to, bez czego trudno wyobrazić sobie święta. Tak miedzy innymi miasto i powiat jarosławski postanowiły wesprzeć swoich przedsiębiorców, zwłaszcza z branży gastronomicznej. Zobacz relację TVP3 Rzeszów. Jest dostępna TUTAJ Miasto przystrojone świątecznymi ozdobami, choinka ubrana, brakuje tylko bożonarodzeniowego jarmarku. Tradycja w tym roku przegrała z pandemią. W Jarosławiu handel udało się jednak przenieść do Internetu. Miasto od 4 grudnia prowadzi wirtualny jarmark bożonarodzeniowy, na którym można kupić dokładnie to samo, co na tradycyjnym. Podobną akcję, pod hasłem Świąteczne Pierogi 2020 zorganizowało starostwo powiatowe w Jarosławiu. Ta pomoc jest szczególnie ważna dla restauratorów, którzy teraz mogą gotować tylko na wynos. Więcej o naszej akcji przeczytasz na stronie https://www.powiat.jaroslawski.pl/wszystkie-artykuly/item/6160-swiateczne-pierogi-2020-pomagamy Okres przedświąteczny to dla nich szansa na jakikolwiek zarobek. Wiele obiektów już rozpoczęło przygotowania. Tak jest między innymi w Baszni Dolnej.Wirtualne jarmarki zorganizowało również wiele innych miast na Podkarpaciu. W tradycyjnej formie 17 grudnia wystartuje na przemyskim rynku. Informacja: TVP3 Rzeszów, Aktualności, własna.

Zobacz relację TVP3 Rzeszów. Jest dostępna TUTAJ

Informacja: TVP3 Rzeszów, Aktualności, własna.