Centrum Opieki Medycznej otrzymało kolejne wsparcie od państwa

  • Wydrukuj
  • Email
  • Centrum Opieki Medycznej otrzymało kolejne wsparcie od państwa. Jak przekazał 22 grudnia poseł Tadeusz Chrzan, Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu otrzymało kolejne państwowe wsparcie w kwocie 2,698 mln złotych. W ramach dotacji zostanie zakupiony sprzęt medyczny oraz urządzenia do klimatyzacji i wentylacji powietrza, w tym: stacja opisowa do tomografu komputerowego, strzykawka automatyczna do podawania kontrastu, aparat RTG z fluoroskopią, USG echokardiograficzne, bronchofiberoskop, radiometr oraz urządzenia do wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. - Dziękuję premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i ministerstwu finansów za pozytywne przychylenie się do wniosku! Dziękuję również wojewodzie podkarpackiemu Ewie Leniart, całemu Podkarpackiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Rzeszowie oraz za wsparcie posłowi Krzysztofowi Sobolewskiemu - mówi poseł Tadeusz Chrzan.
zdjęcie ilustracyjne

Jak przekazał 22 grudnia poseł Tadeusz Chrzan, Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu otrzymało kolejne państwowe wsparcie w kwocie 2,698 mln złotych.

W ramach dotacji zostanie zakupiony sprzęt medyczny oraz urządzenia do klimatyzacji i wentylacji powietrza, w tym: stacja opisowa do tomografu komputerowego, strzykawka automatyczna do podawania kontrastu, aparat RTG z fluoroskopią, USG echokardiograficzne, bronchofiberoskop, radiometr oraz urządzenia do wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń.

- Dziękuję premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i ministerstwu finansów za pozytywne przychylenie się do wniosku! Dziękuję również wojewodzie podkarpackiemu Ewie Leniart, całemu Podkarpackiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Rzeszowie oraz za wsparcie posłowi Krzysztofowi Sobolewskiemu - mówi poseł Tadeusz Chrzan.