Informacja o zatwierdzeniu projektu scalenia gruntów wsi Rozbórz Okrągły

• Informacja o zatwierdzeniu projektu scalenia gruntów wsi Rozbórz Okrągły. W dniu 30.06.2011 r. Starosta Jarosławski wydał decyzję o znaku GK.III.6017-5/10 w sprawie zatwierdzenia projektu scalenia gruntów wsi Rozbórz Okrągły gmina Pruchnik. Decyzja została podana do publicznej wiadomości poprzez jej odczytanie na zebraniu uczestników scalenia w dniu 30.06.2011 r. oraz wywieszenie na okres 14 dni na tablicach ogłoszeń Urzędu Gminy Pruchnik, wsi Rozbórz Okrągły i Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.