Dotacje Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dotacje Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków. Jak informuje Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, do 28 lutego 2021 r. można składać wnioski o dotację. Poniżej pełna treść komunikatu: ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY i jednocześnie przypominamy, że termin składania wniosków o DOTACJE kończy się 28 lutego 2021 r. Zwracamy szczególną uwagę na nowe kryteria oceny wniosków. Przyznajemy punktację za:zaangażowanie wnioskodawców w prowadzenie prac remontowych i konserwatorskich na wysokim poziomie, posiadanie planu ochrony na wypadek konfliktu zbrojnego i sytuacji kryzysowych prace w obiektach drewnianych, dworach,prace konserwatorskie przy stolarce okiennej i zewnętrznej drzwiowej,prace konserwatorskie przy obiektach z listy Pomników Historii i listy UNESCO Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej https://wuozprzemysl.pl/do-pobrania/dotacje.html Informacja: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

Jak informuje Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, do 28 lutego 2021 r. można składać wnioski o dotację. Poniżej pełna treść komunikatu:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY i jednocześnie przypominamy, że termin składania wniosków o DOTACJE kończy się 28 lutego 2021 r. Zwracamy szczególną uwagę na nowe kryteria oceny wniosków.

Przyznajemy punktację za:
♦️zaangażowanie wnioskodawców w prowadzenie prac remontowych i konserwatorskich na wysokim poziomie,
♦️posiadanie planu ochrony na wypadek konfliktu zbrojnego i sytuacji kryzysowych
♦️prace w obiektach drewnianych, dworach,
♦️prace konserwatorskie przy stolarce okiennej i zewnętrznej drzwiowej,
♦️prace konserwatorskie przy obiektach z listy Pomników Historii i listy UNESCO

Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej https://wuozprzemysl.pl/do-pobrania/dotacje.html

Informacja: Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków