Wielkie Rocznice 2021 – quiz internetowy o Annie Jenke. Zapraszamy!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wielkie Rocznice 2021 – quiz internetowy o Annie Jenke. Zapraszamy!. Czy po raz kolejny, a może dla niektórych – po raz pierwszy, zmierzycie się z konkursem organizowanym przez samorząd powiatu jarosławskiego w ramach cyklu Wielkie Rocznice 2021? Wcale nie będzie łatwo, a bohaterką tej odsłony wydarzenia będzie niezwykła kobieta – Anna Jenke. - Nasz konkurs ma charakter otwarty, nagrody czekają dla pierwszych 10 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania – przypomina starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Druga odsłona konkursu Wielkie Rocznice 2021 jest również online – i tym razem w formie quizu. Przypomnijmy, że pierwszy konkurs z serii poświęcony był genialnemu Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – laureaci byli także spoza powiatu, m.in. z Krakowa. Pytania w quizie o Słudze Bożej Annie Jenke sformułował dyrektor Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu, ks. dr Grzegorz Delmanowicz. Warto dodać, że jest on również organizatorem "Powiatowego Konkursu Wiedzy o Annie Jenke na 100-lecie jej urodzin", skierowanego do uczniów klas VIII szkół podstawowych z terenu powiatu jarosławskiego. Konkurs objęty patronatem honorowym Starosty Jarosławskiego, ma być rozstrzygnięty 2 kwietnia, w wigilię 100. rocznicy urodzin Anny Jenke. Formularz zgłoszeniowy link : https://forms.gle/g9WAATKUtEgeo2VdA a regulamin został załączony poniżej.

Czy po raz kolejny, a może dla niektórych – po raz pierwszy, zmierzycie się z konkursem organizowanym przez samorząd powiatu jarosławskiego w ramach cyklu Wielkie Rocznice 2021? Wcale nie będzie łatwo, a bohaterką tej odsłony wydarzenia będzie niezwykła kobieta – Anna Jenke.

- Nasz konkurs ma charakter otwarty, nagrody czekają dla pierwszych 10 osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania – przypomina starosta jarosławski Stanisław Kłopot.

Druga odsłona konkursu Wielkie Rocznice 2021 jest również online – i tym razem w formie quizu. Przypomnijmy, że pierwszy konkurs z serii poświęcony był genialnemu Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – laureaci byli także spoza powiatu, m.in. z Krakowa.

Pytania w quizie o Słudze Bożej Annie Jenke sformułował dyrektor Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu, ks. dr Grzegorz Delmanowicz. Warto dodać, że jest on również organizatorem "Powiatowego Konkursu Wiedzy o Annie Jenke na 100-lecie jej urodzin", skierowanego do uczniów klas VIII szkół podstawowych z terenu powiatu jarosławskiego. Konkurs objęty patronatem honorowym Starosty Jarosławskiego, ma być rozstrzygnięty 2 kwietnia, w wigilię 100. rocznicy urodzin Anny Jenke.

Formularz zgłoszeniowy link : https://forms.gle/g9WAATKUtEgeo2VdA a regulamin został załączony poniżej.

Załączniki do pobrania