• Konkurs na realizację zadania pod nazwą „Utworzenie i funkcjonowanie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego”. Zarząd Powiatu Jarosławskiego ogłasza konkurs na realizację zadania pod nazwą „Utworzenie i funkcjonowanie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego”. Warunkiem realizacji zadania jest pomoc 9 dorosłym osobom niepełnosprawnym ze znacznym stopniem niepełnosprawności, o których mowa w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 r.o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2020 r. poz. 426z późn. zm.) poprzez zapewnienie usług zamieszkiwania w ramach pobytu całodobowego i dziennego. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w linku poniżej: Konkurs na realizację zadania pod nazwą "Utworzenie i funkcjonowanie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego"