• Zobaczcie kilka propozycji, jak aktywnie wypoczywać w powiecie jarosławskim. „Poznaj Podkarpackie” już nas doceniło!. Mikrofon i kamera programu „Poznaj Podkarpackie” TVP3 Rzeszów, zagościły także u nas! A, że atrakcje są czasami bliżej niż nam się wydaje, powstało pięć odcinków zachęcających do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Czy wiecie, że na północy naszego powiatu, w lasach gminy Wiązownica wyznaczono 79 km tras rowerowych dla każdego? Albo, że  akademicki mistrz Podkarpacia w kolarstwie górskim bardzo sobie chwali treningi po leśnych ścieżkach w okolicach Pruchnika? Był także najlepszy na świecie przepis na królewskiego sandacza, choć wszystkie złowione podczas programu ryby trafiły z powrotem do wody. Fascynuje także coraz bardziej zalew ZEK w Radymnie. Nie zabrakło także nordic walking, przyjemnego „plażingu”, pasji fotograficznej oraz „czasu w las”. Dla tych, którzy przegapili #poznajPodkarpackie w telewizji, albo zechcą obejrzeć jeszcze raz (warto!) Zobacz odcinek 1 - Zapraszamy do powiatu jarosławskiego Zobacz odcinek 2 - Na rowery wokół Pruchnika Zobacz odcinek 3 - Zalew ZEK w Radymnie Zobacz odcinek 4 - Łowimy na rzece San w Jarosławiu Zobacz odcinek 5 - Czas w las Dziękujemy naszym wszystkim partnerom, którzy wystąpili w programie, za poświęcony czas. Gratulujemy wielkiej wiedzy i pasji, które realizujecie!

Zobacz odcinek 1 - Zapraszamy do powiatu jarosławskiego

Zobacz odcinek 2 - Na rowery wokół Pruchnika