Wspólnie pośpiewajmy "Serce w plecaku"!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wspólnie pośpiewajmy "Serce w plecaku"!. Nie tylko zresztą "Serce w plecaku". Już 11 września - w najbliższą sobotę - będzie możliwość wspólnego śpiewania polskich pieśni i piosenek wojskowych. A wszystko podczas pikniku patriotycznego, który odbędzie się na zakończenie rekonstrukcji historycznej "Serce w plecaku". Zobaczcie, jak wyglądają próby. Jest niezwykle - wystarczy kliknąć TUTAJ Na wspólne śpiewanie zaprasza główny organizator rekonstrukcji i pikniku Jarosławskie Stowarzyszenie "Ocalić przeszłość dla przyszłości", wraz ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu. Około godziny 16.00, na kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. O samej rekonstrukcji przeczytacie więcej m.in. TUTAJ My tam będziemy! A Wy? Projekt „Serce w plecaku” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Projekt współfinansowany jest również ze środków Powiatu Jarosławskiego.

Nie tylko zresztą "Serce w plecaku". Już 11 września - w najbliższą sobotę - będzie możliwość wspólnego śpiewania polskich pieśni i piosenek wojskowych. A wszystko podczas pikniku patriotycznego, który odbędzie się na zakończenie rekonstrukcji historycznej "Serce w plecaku".

Zobaczcie, jak wyglądają próby. Jest niezwykle - wystarczy kliknąć TUTAJ

Na wspólne śpiewanie zaprasza główny organizator rekonstrukcji i pikniku Jarosławskie Stowarzyszenie "Ocalić przeszłość dla przyszłości", wraz ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarosławiu. Około godziny 16.00, na kampusie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. O samej rekonstrukcji przeczytacie więcej m.in. TUTAJ

My tam będziemy! A Wy?

Projekt „Serce w plecaku” dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Projekt współfinansowany jest również ze środków Powiatu Jarosławskiego.

logo pl skrocony 1    logo powiatu jaroslawskiego

plakat rekonstrukcja 1