Ostatnie pożegnanie śp. Grażyny Sochy, radnej Rady Powiatu Jarosławskiego.

• Ostatnie pożegnanie śp. Grażyny Sochy, radnej Rady Powiatu Jarosławskiego.. Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Grażynę SOCHĘ radną Rady Powiatu JarosławskiegoRodzinie i Bliskim Zmarłej składamy kondolencje i wyrazy współczucia Przewodniczący Rady Powiatu Marian Fedor, Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Rada i Zarząd Powiatu oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Jarosławiu Wieczne odpoczywanie, racz Jej dać Panie. Msza Św. pogrzebowa odbędzie się 27 listopada (sobota), o godz. 13.00 w Kaplicy Cmentarnej na cmentarzu w Szówsku.

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy

Grażynę SOCHĘ

radną Rady Powiatu Jarosławskiego

G Socha

Rodzinie i Bliskim Zmarłej składamy kondolencje i wyrazy współczucia

Rada i Zarząd Powiatu oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Jarosławiu

Wieczne odpoczywanie, racz Jej dać Panie.