Świąteczny Powiat Jarosławski

• Świąteczny Powiat Jarosławski. Zapraszamy do udziału w naszym fotograficznym przeglądzie! A o co chodzi dokładnie? Pokażcie na swoich fotografiach, jak świątecznie wyglądają miejscowości w naszym powiecie. Pochwalcie się ozdobami, światełkami, ciekawymi pomysłami... Zdjęcia możecie wysyłać na adres mailowy swieta@starostwo.jaroslaw.pl Zdjęcia muszą być autorskie, tzn. wykonane przez osobę, która zgłasza je do przeglądu. Tym samym taka osoba - podając swoje imię i nazwisko - wyraża zgodę na ich publikację, sama bądź jako opiekun osoby niepełnoletniej. Fotografie zostaną umieszczone na profilu FB Powiatu Jarosławskiego. Nie zapomnijcie dodać, gdzie zostały wykonane! #ŚwiątecznyPowiatJarosławski
Zdjęcie ilustracyjne - domena publiczna

Zapraszamy do udziału w naszym fotograficznym przeglądzie! A o co chodzi dokładnie? Pokażcie na swoich fotografiach, jak świątecznie wyglądają miejscowości w naszym powiecie. Pochwalcie się ozdobami, światełkami, ciekawymi pomysłami... Zdjęcia możecie wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#ŚwiątecznyPowiatJarosławski