"Ciepły koc na zimną noc - ogrzej pieski żywot"

• "Ciepły koc na zimną noc - ogrzej pieski żywot". Pragnę poinformować mieszkańców naszego powiatu, że pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego Jerzego Batyckiego organizowana jest wraz z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu akcja na rzecz zwierząt przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, pod hasłem "Ciepły koc na zimną noc - ogrzej pieski żywot". Przedsięwzięcie to polega na zbiórce najpotrzebniejszych darów rzeczowych dla zwierząt przebywających w schronisku. Wymienione na plakacie informacyjnym produkty przyjmowane będą w Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Jarosławiu (dawna Bursa Międzyszkolna przy ul. Reymonta 1.) do dnia 20 października do godziny 1300 (osoba do kontaktu Zbigniew Martynowicz, tel. 16 621 25 63) W dniu 22.10.2011 r. zmagazynowane produkty zostaną odtransportowane do miejsca przeznaczenia, do Schroniska w Orzechowcach. Wszelkich informacji związanych z przeprowadzeniem akcji udzielają: Małgorzata Mituś - dyrektor Niepublicznej Specjalistycznej Poradni Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (tel. 16 621 03 97) oraz Marlena Maciałek Wydział Oświaty, (tel. 16 624 62 61).