Konkurs „Piękno Powiatu Jarosławskiego"

• Konkurs „Piękno Powiatu Jarosławskiego". Starostwo Powiatowe w Jarosławiu ogłasza V edycję konkursu fotograficznego pt.: „Piękno Powiatu Jarosławskiego". Jego celem jest ukazanie oraz popularyzacja kulturowych i przyrodniczych walorów naszego powiatu. Prace powinny ukazywać piękno regionu, oddawać klimat, nastrój oraz charakter fotografowanych miejsc. Wykonane zdjęcia mają wywoływać pozytywne skojarzenia z regionem, stanowić jego wizytówkę, zachęcać turystów do zwiedzania ciekawych miejsc w powiecie Jarosławskim. Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Zgromadzone prace będą propagowane w wydawnictwach i materiałach promocyjno-reklamowych realizowanych przez organizatorów. Szczegółowy regulamin konkursu załączony został poniżej. Do zdjęć należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie. Termin składania pac upływa 1 grudnia 2011 roku. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 grudnia 2011 roku w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ( II piętro). Prace należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Wydział Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ( II piętro, pok. 121), ul. Jana Pawła II, 37-500 Jarosław. Serdecznie zapraszamy do udziału!Regulamin konkursu. Karta zgłoszenia.

Prace należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres:

Wydział Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej
Starostwa Powiatowego w Jarosławiu ( II piętro, pok. 121),
ul. Jana Pawła II, 37-500 Jarosław.

Serdecznie zapraszamy do udziału!