Platforma Loop jest już dostępna w Polsce i w Ukrainie!

• Platforma Loop jest już dostępna w Polsce i w Ukrainie!. Loop daje swoim użytkownikom możliwość dzielenia się tym, co dla nich ważne, a każdą relację mogą przyporządkować dookreślonej kategorii, mając do wyboru:historie ogólnodostępne: podziękowania, pytania, opinie, prośby, wątpliwości. historie o charakterze wrażliwym: wykorzystywanie seksualne, maltretowanie, molestowanie, handel ludźmi, znęcanie się nad dziećmi, przemoc na tle płci, oszustwa i korupcja, oraz inne wykroczenia...Platforma Loop umożliwia korzystającym z niej organizacjom dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców, jednocześnie dając im możliwość bezpośredniego reagowania. To z kolei czyni ich działania jeszcze skuteczniejszymi, a jednocześnie przyczynia się dobudowania zaufania społecznego. Loop służy również osobom chcącym zgłosić - w sposób anonimowy i bezpieczny - wszelkie przejawy rozmaitych nadużyć, a także niepoprawnego funkcjonowania organizacji. Dostęp do Loop jest darmowy, z dowolnego miejsca w Polsce i w Ukrainie, a także z różnych zakątków świata, w wielu językach:polskim ukraińskim angielskim i wielu innychJak korzystać z Loop? Korzystanie z platformy Loop jest możliwe dzięki różnym kanałom:WhatsApp: +48 888 880 017 lub +38 0997222736 Facebook Messenger @TalktoLoopPolska lub @TalktoLoopUkrayina lub bezpośrednio przez stronę internetową dostępną TUTAJ logując się na założone przez siebie konto: https://app.talktoloop.org/auth/loginNiezależny głos osób korzystających z pomocy humanitarnej Loop to globalna platforma, dzięki której jej użytkownicy mogą dzielić się własnymi opiniami i uwagami na temat uzyskanego wsparcia, mając gwarancję anonimowości i bezpieczeństwa. Mają też możliwość poznania opinii innych jej użytkowników dzielących się własnymi odczuciami dotyczącymi pomocy, którą otrzymali ze strony organizacji humanitarnych. Loop, będąc darmowym narzędziem komunikacyjnym, sprawia, że jego użytkownicy mają realny wpływ na jakość oraz rodzaju sług oferowanych przez organizacje pomocowe. Dlaczego Loop jest przydatny dla mieszkańców Ukrainy i Polski? Wielu Ukraińców i Polaków nie miało dotychczas styczności z organizacjami pozarządowymi, w związku z czym wiele z tych osób cechuje nieufność względem rozmaitych działań o charakterze pomocowym. Platforma Loop może okazać się bardzo przydatna nie tylko dla Ukraińców i Polaków,ale i dla osób z innych krajów, pomagając im w identyfikacji faktycznych potrzeb oraz umożliwiając bieżące dzielenie się opiniami, bez względu na język, którym się posługują. Biorąc jednocześnie pod uwagę, że dostępnych jest wiele możliwości finansowania rozmaitych inicjatyw, platforma Loop może okazać się niezwykle pomocna w określeniu priorytetów, które są szczególnie istotne dla polskich i ukraińskich obywateli. Loop tworzy otwartą przestrzeń dla transparentnej, dwukierunkowej komunikacji, umożliwiając znalezienie odpowiedzi na różne społeczne potrzeby. Więcej informacji w załączonych materiałach i na stronie internetowej www.talktoloop.org Informacja prasowa (tekst, załączniki): Talktoloop Polska. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Informacja prasowa (tekst, załączniki): Talktoloop Polska. Starostwo Powiatowe w Jarosławiu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Zdjęcie ilustracyjne (domena publiczna).

• historie ogólnodostępne: podziękowania, pytania, opinie, prośby, wątpliwości.
  • historie o charakterze wrażliwym: wykorzystywanie seksualne, maltretowanie, molestowanie, handel ludźmi, znęcanie się nad dziećmi, przemoc na tle płci, oszustwa i korupcja, oraz inne wykroczenia...

• polskim
  • ukraińskim
  • angielskim i wielu innych

Jak korzystać z Loop?

Korzystanie z platformy Loop jest możliwe dzięki różnym kanałom:

• WhatsApp: +48 888 880 017 lub +38 0997222736
  • Facebook Messenger @TalktoLoopPolska lub @TalktoLoopUkrayina
  • lub bezpośrednio przez stronę internetową dostępną TUTAJ
  • logując się na założone przez siebie konto: https://app.talktoloop.org/auth/login

Niezależny głos osób korzystających z pomocy humanitarnej

Dlaczego Loop jest przydatny dla mieszkańców Ukrainy i Polski?

Załączniki do pobrania

Czym jest Loop.pdfplik w formacie .PDF (151 Pobrań)
Prezentacja Talktoloop.pdfplik w formacie .PDF (168 Pobrań)