V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego dla autorów i autorek piszących o edukacji!

  • Wydrukuj
  • Email
  • V edycja Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego dla autorów i autorek piszących o edukacji!. Organizatorzy zapraszają do V edycji konkursu, w którym przyznawana jest Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego naukowcom, dziennikarzom, nauczycielom i praktykom za publikacje o edukacji. W ten sposób doceniani są Ci, którzy o edukacji piszą mądrze, aktualnie i inspirująco, a także trafnie odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system oświaty. Nagrody w wysokości 10 000 złotych przyznawane są w trzech kategoriach:naukowej (artykuły naukowe i rozdziały w monografiach), publicystycznej (artykuły i reportaże), specjalistycznej (artykuły od praktyków do praktyków).Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 czerwca 2022 r. Więcej informacji o Nagrodzie znajdą Państwo stronie efc.edu.pl/o-konkursie. Informacja prasowa (tekst, zdj.): Zespół Fundacji EFC

Organizatorzy zapraszają do V edycji konkursu, w którym przyznawana jest Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego naukowcom, dziennikarzom, nauczycielom i praktykom za publikacje o edukacji. W ten sposób doceniani są Ci, którzy o edukacji piszą mądrze, aktualnie i inspirująco, a także trafnie odpowiadają na aktualne wyzwania, przed którymi stoi polski system oświaty.

Nagrody w wysokości 10 000 złotych przyznawane są w trzech kategoriach:

  • naukowej (artykuły naukowe i rozdziały w monografiach),
  • publicystycznej (artykuły i reportaże),
  • specjalistycznej (artykuły od praktyków do praktyków).

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 czerwca 2022 r. Więcej informacji o Nagrodzie znajdą Państwo stronie efc.edu.pl/o-konkursie.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): Zespół Fundacji EFC

Załączniki do pobrania

EFC_ ulotka.pdfplik w formacie .PDF (92 Pobrań)