Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

  • Wydrukuj
  • Email
  • Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. Drodzy Uczniowie, Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Edukacji, właśnie nadszedł czas powrotu do szkoły. Jest to czas pracy, zaangażowania i wysiłku, ale także radości, przyjaźni i osiągania sukcesów. Wiele od Was samych zależy, jak wykorzystacie kolejny rok szkolny. Wierzę, że ze wszystkich dostępnych źródeł, zaczerpniecie wiedzy ile tylko się da! Życzę Wam abyście poznali uczucie nauki z pasją, abyście odnaleźli w procesie kształcenia ten pierwiastek, który pchnie Was na właściwą drogę życiową. Oby nie zabrakło Wam zdrowia, motywacji i odwagi! Powodzenia! Wam natomiast Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Oświaty życzę , by każdy dzień był źródłem inspiracji, satysfakcji z pracy z młodzieżą oraz uśmiechu na każdy dzień. Rodzicom i opiekunom życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych pociech.

Drodzy Uczniowie, Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Edukacji,

właśnie nadszedł czas powrotu do szkoły. Jest to czas pracy, zaangażowania i wysiłku, ale także radości, przyjaźni i osiągania sukcesów. Wiele od Was samych zależy, jak wykorzystacie kolejny rok szkolny. Wierzę, że ze wszystkich dostępnych źródeł, zaczerpniecie wiedzy ile tylko się da!

Życzę Wam abyście poznali uczucie nauki z pasją, abyście odnaleźli w procesie kształcenia ten pierwiastek, który pchnie Was na właściwą drogę życiową. Oby nie zabrakło Wam zdrowia, motywacji i odwagi! Powodzenia!

Wam natomiast Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Oświaty życzę , by każdy dzień był źródłem inspiracji, satysfakcji z pracy z młodzieżą oraz uśmiechu na każdy dzień.

Rodzicom i opiekunom życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych pociech.