Konkurs Multimedialny „Biało-czerwona w moim sercu”

• Konkurs Multimedialny „Biało-czerwona w moim sercu”. Interesujesz się fotografią? A może po prostu lubisz nagrywać filmy? Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, z okazji Narodowych Świąt Majowych zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Multimedialnym „Biało-czerwona w moim sercu”. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia lub nagraniu krótkiego video, których motywem przewodnim będzie ukazanie postaw patriotycznych wyrażających różne sposoby świętowania Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święta Narodowego 3 Maja. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2023 r. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie zdjęć lub filmów na adres e-mailowy: konkurs@powiat.jaroslaw.plSzczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. Zapraszamy do udziału!

Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2023 r.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie zdjęć lub filmów na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

Załączniki do pobrania

Regulamin.pdfplik w formacie .PDF (113 Pobrań)