Webinarium "Praktyczne aspekty związane z problemem zadłużeń osób fizycznych"

• Webinarium "Praktyczne aspekty związane z problemem zadłużeń osób fizycznych". Fundacji Rozwoju Świadomości Obywatelskiej Experto Pro Bono – główny Wykonawcy zadania publicznego pt. „Prowadzenie w 2023 roku punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (w tym specjalistycznych dyżurów mediacyjnych) zlokalizowanego na terenie Gmin: Roźwienica, Laszki i Chłopice oraz edukacji prawnej – Punkt nr 3”, uprzejmie informuję, iż w dniu 16 maja 2023 r. w godzinach 9:00 – 11:00 odbędzie się Webinarium Edukacyjne pt. „Praktyczne aspekty związane z problemem zadłużeń osób fizycznych” organizowane w ramach realizacji zadań z zakresu edukacji prawnej. Spotkanie przeprowadzone zostanie na platformie Microsoft Teams. Dołączenie do spotkania będzie możliwe przy wykorzystaniu otwartego linku dostępu: www.webinarium.fundacjaepb.pl Podczas Webinarium zostaną poruszone w szczególności następujące zagadnienia:Klauzule niedozwolone w umowach; Sposoby wychodzenia z zadłużenia w tym odraczanie spłaty zobowiązań, złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, rozłożenie zobowiązania na raty, umorzenie części kapitału, sporządzenie wniosku o ogłoszenie upadłości, negocjacje itp.Zapraszamy do udziału!

www.webinarium.fundacjaepb.pl

Podczas Webinarium zostaną poruszone w szczególności następujące zagadnienia:

• Klauzule niedozwolone w umowach;
  • Sposoby wychodzenia z zadłużenia w tym odraczanie spłaty zobowiązań, złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, rozłożenie zobowiązania na raty, umorzenie części kapitału, sporządzenie wniosku o ogłoszenie upadłości, negocjacje itp.

Zapraszamy do udziału!