Konkurs plastyczny dla uczniów przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej „Namaluj przeszłość”.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Konkurs plastyczny dla uczniów przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej „Namaluj przeszłość”.. Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla uczniów przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej „Namaluj przeszłość”. Jak wyobrażasz sobie mieszkańców Jarosławia 5 tysięcy lat temu? Czego chciałbyś się o nich dowiedzieć? Co chciałbyś zobaczyć na wystawie w muzeum, która będzie im poświęcona? Na prace czekamy do 14 czerwca 2023 roku. Rysunki można wysłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Muzeum (ul. Rynek 4, 37-500 Jarosław). Klasy uczestniczące w konkursie zapraszamy na darmowe lekcje muzealne o archeologii. Aby skorzystać z oferty, konieczna jest rezerwacja terminu (tel. (+48) 16 621 54 37, e-mail: rezerwacja@muzeum-jaroslaw.pl ). Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Ogłoszenie wyników: 16 czerwca 2023 (piątek), godz. 9:30 Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich, ul. Rynek 4, 37-500 Jarosław. Źródło: Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich

Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla uczniów przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej „Namaluj przeszłość”.

Jak wyobrażasz sobie mieszkańców Jarosławia 5 tysięcy lat temu? Czego chciałbyś się o nich dowiedzieć? Co chciałbyś zobaczyć na wystawie w muzeum, która będzie im poświęcona?

Na prace czekamy do 14 czerwca 2023 roku. Rysunki można wysłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Muzeum (ul. Rynek 4, 37-500 Jarosław).

Klasy uczestniczące w konkursie zapraszamy na darmowe lekcje muzealne o archeologii. Aby skorzystać z oferty, konieczna jest rezerwacja terminu (tel. (+48) 16 621 54 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Ogłoszenie wyników:

16 czerwca 2023 (piątek), godz. 9:30

Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich, ul. Rynek 4, 37-500 Jarosław.

 

Źródło: Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich