Sięgnij po tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2012!

• Sięgnij po tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2012!. Wzorem lat poprzednich Fundacja Kronenberga przy City Handlowy organizuje Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku. Misją Konkursu jest nagradzanie mikroprzedsiębiorców zakorzenionych w lokalnych społecznościach, z sukcesem prowadzących tradycyjny lub nowoczesny biznes.Patronat honorowy nad Konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak.Konkurs skierowany jest do mikroprzedsiębiorców zatrudniających mniej niż 10 pracowników, których roczne obroty lub suma bilansowa nie przekroczyły 2 mln euro. Mikroprzedsiębiorca, zgłaszając się do konkursu, wybiera jedną kategorię konkursową. Kategorie konkursowe: SENIOR - przedsiębiorcy, którzy założyli swoją firmę przed 1 stycznia 2005 roku, PROGRES - przedsiębiorcy, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą między 1 stycznia 2005 roku a 31 grudnia 2008 roku, START - przedsiębiorcy, którzy założyli swoją firmę po 1 stycznia 2009. Pula nagród w konkursie wynosi 100 000 zł. W celu zgłoszenia do konkursu należy wypełnić formularz umieszczony na stronie www.kronenberg.org.pl >Edukacja ekonomiczna > Mikroprzedsiębiorca Roku Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 maja 2012 roku.

Kategorie konkursowe:

START - przedsiębiorcy, którzy założyli swoją firmę po 1 stycznia 2009.

Pula nagród w konkursie wynosi 100 000 zł.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 maja 2012 roku.