Jarosławskie Pola Nadziei

  • Wydrukuj
  • Email
  • Jarosławskie Pola Nadziei. 20 kwietnia 2024 roku rozpoczyna się wielka akcja charytatywna „Jarosławskie Pola Nadziei”. Jest to publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum w Jarosławiu im. św. Jana Pawła II. 20 kwietnia wolontariusze będą zbierać datki przed sklepami i w galerii, a 21 kwietnia – przed kościołami powiatu jarosławskiego. Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji! Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Jarosławiu we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

20 kwietnia 2024 roku rozpoczyna się wielka akcja charytatywna „Jarosławskie Pola Nadziei”. Jest to publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum w Jarosławiu im. św. Jana Pawła II. 20 kwietnia wolontariusze będą zbierać datki przed sklepami i w galerii, a 21 kwietnia – przed kościołami powiatu jarosławskiego.

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji!

Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Jarosławiu we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Jarosławskiego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

plakat pola nadziei 2024 k