VI POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE! INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW

• VI POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE! INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW. W dniu 20 kwietnia 2012 r. (piątek) w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, ul. Sikorskiego, w godzinach 9.00-14.00 odbędą się „VI Powiatowe Targi Edukacyjne”. W tym czasie wszystkie jarosławskie szkoły ponadgimnazjalne i placówki będą prezentować na swoich stoiskach przygotowaną ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2012/2013. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów III klas gimnazjalnych wraz z nauczycielami i rodzicami z terenu miasta i powiatu jarosławskiego.