I n f o r m a c j a

• I n f o r m a c j a. Szanowni Państwo W dniach 11 – 18 kwietnia 2012 r. w budynku administracyjnym Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, zostanie przeprowadzona zmiana numeracji pomieszczeń I, II i III piętra. Za wszelkie powstałe trudności związane z wdrożeniem nowych numerów pomieszczeń serdecznie przepraszamy. Jednocześnie mamy nadzieję, że aktualnie wprowadzone oznaczenie lokali (uwzględniające numery poszczególnych kondygnacji) przyczyni się do sprawniejszej komunikacji Państwa w budynku.

Szanowni Państwo