• Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu w miesiącu sierpniu odwołany. W związku ze zbliżającym się comiesięcznym Mobilnym Punktem Informacyjnym FE w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu, przekazujemy informację od organizatora, że z powodu braków kadrowych spowodowanych sezonem urlopowym MPI w miesiącu sierpniu nie jest planowany. Kolejny MPI w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu planowany jest na 4 września 2024 r. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy serdecznie we wrześniu.