Branżowe Centrum Umiejętności coraz bliżej

• Branżowe Centrum Umiejętności coraz bliżej. Rankiem, 12 września 2024 roku, w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim było powstające przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu – Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie elektroniki. Spotkanie miało na celu omówienie bieżących etapów realizacji projektu, a także ustalenie priorytetowych zadań na najbliższy czas – i wreszcie – analizę aktualnie prowadzonych spraw. Tego dnia w sali narad zebrali się przedstawiciele powiatu jarosławskiego, w tym starosta Kamil Dziukiewicz, etatowy członek Zarządu Andrzej Wyczawski oraz Anna Petynia, główny specjalista Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych wraz z pozostałymi pracownikami starostwa zaangażowanymi w realizację projektu. Nie mogło zabraknąć tu również dyrektora Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Adama Tomaszewskiego z zespołem reprezentującym szkołę. Uczestnicy czwartkowej odprawy, pełni zaangażowania i determinacji, dyskutowali nad kolejnymi krokami, które przybliżą nas do realizacji tego ważnego i jakże długo wyczekiwanego przedsięwzięcia.