Turniej w halowej mini piłce nożnej o puchar Dyrektora Szkoły

• Wydrukuj
  • Email
  • Turniej w halowej mini piłce nożnej o puchar Dyrektora Szkoły. 25 marca 2010 r. w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Radymnie odbyła się I edycja turnieju w halowej mini piłce nożnej o puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 6 drużyn reprezentujących gimnazja w: Sośnicy, Nienowicach, Łazach, Świętem, Muninie i Boratynie. Zwyciężyła druzyna reprezentująca Gimnazjum w Muninie, w składzie: Grzegorz Iwański, Grzegorz Owarzany, Kamil Hulak, Artur Skiba, Piotr Hrycyk. Trenerem zwycięskiej drużyny był Pan Bogusław Noga. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Świętego, trzecie - z Boratyna. Tytuł "Króla strzelców" turnieju zdobył Kamil Hulak z Muniny, który otrzymał specjalną nagrodę - telefon komórkowy. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Wśród wszystkich zawodników biorących udział w turnieju rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe (plecak, mysz komputerowa i pendrive, koszulka sportowa, gra komputerowa). Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w przyszłym roku. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/nowosci-oswiatowe/item/100-turniej-w-halowej-mini-pi%C5%82ce-no%C5%BCnej-o-puchar-dyrektora-szko%C5%82y#sigProId2b159dc171