Zawody w badmintonie o Puchar Starosty Jarosławskiego

• Zawody w badmintonie o Puchar Starosty Jarosławskiego. Zespół Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jarosławiu zapraszają na VIII Mistrzostwa  badmintona Szkół Ponadgimnazjalnych i Nauczycieli o Puchar Starosty Jarosławskiego. Zawody rozegrane zostaną w dniu 20.04.2016 roku, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, przy ulicy Jana Pawła II. Zgłoszenia do zawodów należy przesyłać na adres szkoły lub telefonicznie pod numer 793971805 Monika Cholewa do 15 kwietnia  2016 r. Szczegóły w załączonym regulaminie. Zapraszamy!

Załączniki do pobrania

RegulaminZMistrzostw.docplik w formacie .DOC