„Spożywczak” mistrzem województwa!

• Wydrukuj
  • Email
  • „Spożywczak” mistrzem województwa!. We wtorek, 20 grudnia, w Nowej Sarzynie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym.  W zawodach uczestniczyło 12 szkół w kategorii chłopców i 9 szkół w kategorii dziewcząt, które zostały wyłonione z  eliminacji w powiatach, a następnie w sześciu rejonach. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących  reprezentowała drużyna chłopców w składzie Jakub Kuźmicz (1 htk) i Kamil Pierzycki (2Lo), którzy w świetnym stylu zajęli pierwsze miejsce. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie o czym może świadczyć fakt, że uczestniczyli w nim najlepsi juniorzy Podkarpacia! Poniżej klasyfikacja końcowa: 1. ZSSChiO Jarosław 2. ZSP Nr 4 Krosno 3. V LO Rzeszów 4. ZST Leżajsk 5. ZS Nr 2 Dębica 6. ZSP Nr 5 Krosno 7. CEZ Stalowa Wola 8. ZSP Nr 2 Stalowa Wola 9. ZSDGiL Jarosław 9. ZSEk. Brzozów 9. II LO Sanok 9. ZS Groszkowski MielecTekst i zdj. ZSSChiO w Jarosławiu
We wtorek, 20 grudnia, w Nowej Sarzynie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w tenisie stołowym.  W zawodach uczestniczyło 12 szkół w kategorii chłopców i 9 szkół w kategorii dziewcząt, które zostały wyłonione z  eliminacji w powiatach, a następnie w sześciu rejonach. Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących  reprezentowała drużyna chłopców w składzie Jakub Kuźmicz (1 htk) i Kamil Pierzycki (2Lo), którzy w świetnym stylu zajęli pierwsze miejsce. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie o czym może świadczyć fakt, że uczestniczyli w nim najlepsi juniorzy Podkarpacia!