Uczeń I LO z Diamentowym Indeksem AGH z fizyki

• Uczeń I LO z Diamentowym Indeksem AGH z fizyki. Z satysfakcją informujemy, że uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu, Krzysztof Bara z kl III H - akademickiej, 17 marca 2018 r. brał udział w finale XI Ogólnopolskiej Olimpiady Fizycznej „O DIAMENTOWY INDEKS AGH 2017/18”. Wymieniony uczeń, jako jedyny ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarosławskiego zakwalifikował się do półfinału tej olimpiady, a następnie do jej finału. Takich uczniów jak Krzysztof dopuszczonych do części finałowej z całej Polski było zaledwie 177. Byli to najlepsi z najlepszych. Tekst: Zbigniew Piguła, opiekun merytoryczny.

Tekst: Zbigniew Piguła, opiekun merytoryczny.