Koncert charytatywny „Kopernika” – „Jest taki dzień”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Koncert charytatywny „Kopernika” – „Jest taki dzień”. 29 grudnia br. w parafii pw. Chrystusa Króla odbył się charytatywny koncert kolęd oraz pastorałek pod tytułem „Jest taki dzień”, w którym wystąpili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Dochód z koncertu przeznaczony był na protezę bioniczną prawej ręki z wymiennym modułem dłoni dla Kingi – absolwentki jarosławskiego „mechanika”. Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wspólny śpiew zbliża ludzi i buduje więź. Kolędy są przepełnione domem i miłością, której coraz częściej brakuje nam na co dzień. By być bliskim drugiemu człowiekowi należny radować się jego radością i być oparciem w chwilach zatroskania. „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które czynimy zatacza koło i wraca do nas.” Zobaczcie Zdjęcia oraz film poniżejInformacja prasowa (teks, zdj.): I LO w Jarosławiu
29 grudnia br. w parafii pw. Chrystusa Króla odbył się charytatywny koncert kolęd oraz pastorałek pod tytułem „Jest taki dzień”, w którym wystąpili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Dochód z koncertu przeznaczony był na protezę bioniczną prawej ręki z wymiennym modułem dłoni dla Kingi – absolwentki jarosławskiego „mechanika”.

Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wspólny śpiew zbliża ludzi i buduje więź. Kolędy są przepełnione domem i miłością, której coraz częściej brakuje nam na co dzień. By być bliskim drugiemu człowiekowi należny radować się jego radością i być oparciem w chwilach zatroskania.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które czynimy zatacza koło i wraca do nas.”

Zobaczcie Zdjęcia oraz film poniżej

Informacja prasowa (teks, zdj.): I LO w Jarosławiu