Pracownia groomingu w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu

• Pracownia groomingu w Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. W Zespole Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu otwarto nietypową pracownię. Będą tu odbywały się lekcje groomingu, czyli m.in. kurs strzyżenia psów. Takie umiejętności to szansa na znalezienie pracy dla uczniów, którzy ukończą tutejsza specjalizację weterynarii. Pieniądze na pracownię przekazał szkole samorząd powiatowy. Zobaczcie materiał telewizyjny TVP3 Rzeszów, autorstwa red. Krzysztofa Kuchaja.
Aktualności TVP3 Rzeszów

Zobaczcie materiał telewizyjny TVP3 Rzeszów, autorstwa red. Krzysztofa Kuchaja.