Sukces uczennic KOPERNIKA w III Przeglądzie Piosenki i Poezji Kresowej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczennic KOPERNIKA w III Przeglądzie Piosenki i Poezji Kresowej. Zostały ogłoszone wyniki XIII Przeglądu Piosenki i Poezji Kresowej. W tym roku z racji panującej pandemii zmieniona została nieco forma konkursu. Wszyscy chętni nagrywali swoje występy i następnie wysyłali swoje nagrania do organizatorów. Taka formuła sprawiła, że wśród uczestników znaleźli się mieszkańcy nie tylko naszego regionu, ale także Włocławka czy Nowego Sącza. Tym bardziej miło nam ogłosić, że w gronie laureatów znalazły się uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. W tym roku komisja konkursowa postanowiła uhonorować uczestników, przyznając nagrody ex aequo, bez wskazywania pierwszego miejsca. W kategorii piosenka II miejsce zajęła Katarzyna Strzępek z klasy 2Gg, a miejsce III Amelia Kaczmarz  również z klasy 2Gg. Materiały video z prezentacjami uczestników, ukażą się na stronie organizatora Przeglądu, czyli Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za następne konkursy artystyczne, których rozstrzygnięcie już niedługo! Informacja prasowa: I LO w Jarosławiu

Zostały ogłoszone wyniki XIII Przeglądu Piosenki i Poezji Kresowej. W tym roku z racji panującej pandemii zmieniona została nieco forma konkursu. Wszyscy chętni nagrywali swoje występy i następnie wysyłali swoje nagrania do organizatorów. Taka formuła sprawiła, że wśród uczestników znaleźli się mieszkańcy nie tylko naszego regionu, ale także Włocławka czy Nowego Sącza. Tym bardziej miło nam ogłosić, że w gronie laureatów znalazły się uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

W tym roku komisja konkursowa postanowiła uhonorować uczestników, przyznając nagrody ex aequo, bez wskazywania pierwszego miejsca. W kategorii piosenka II miejsce zajęła Katarzyna Strzępek z klasy 2Gg, a miejsce III Amelia Kaczmarz  również z klasy 2Gg. Materiały video z prezentacjami uczestników, ukażą się na stronie organizatora Przeglądu, czyli Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za następne konkursy artystyczne, których rozstrzygnięcie już niedługo!

Informacja prasowa: I LO w Jarosławiu

k