Sukces ucznnicy "Kopernika" w 15. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Czas w szarości”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces ucznnicy "Kopernika" w 15. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Czas w szarości”. Miło nam poinformować, że uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Adrianna Kukułka, zdobyła honorowe wyróżnienie w 15. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Czas w szarości”, Rawicz 2020. Konkurs jest popularyzacją technik monochromatycznych, za pomocą których  uczestnicy konkursu podejmowali tematy związane z szeroko pojętym problemem przemijania, czyli upływem czasu, posługując się bogactwem tylko czerni, szarości i bieli, bez  używania koloru. Stworzenie pracy pod tytułem „Czas w szarości” to próba zatrzymania naszej przemijającej rzeczywistość chociaż na chwilę. Gratulujemy Adriannie i życzymy dalszych sukcesów.Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu
Zdjęcie ilustracyjne. Pixabay/CCO Public Domain

Miło nam poinformować, że uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu Adrianna Kukułka, zdobyła honorowe wyróżnienie w 15. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Czas w szarości”, Rawicz 2020.

Konkurs jest popularyzacją technik monochromatycznych, za pomocą których  uczestnicy konkursu podejmowali tematy związane z szeroko pojętym problemem przemijania, czyli upływem czasu, posługując się bogactwem tylko czerni, szarości i bieli, bez  używania koloru. Stworzenie pracy pod tytułem „Czas w szarości” to próba zatrzymania naszej przemijającej rzeczywistość chociaż na chwilę.

Gratulujemy Adriannie i życzymy dalszych sukcesów.

zdj

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu