XIX. edycja Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude”- odważ się być mądrym, rozstrzygnięta.

  • Wydrukuj
  • Email
  • XIX. edycja Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude”- odważ się być mądrym, rozstrzygnięta.. Informujemy, że w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, 11 grudnia 2020 r. odbył się finał XIX. edycji Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude” – odważ się być mądrym. Konkurs, tradycyjnie, patronatem objęli: Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch. Ze względu na utrzymującą się od marca trudną sytuację epidemiologiczną konkurs miał nieco inny charakter. Mając na uwadze nade wszystko dobro i zdrowie zarówno uczniów, jak i ich opiekunów tegoroczna, II-etapowa, rywalizacja konkursowa została przeprowadzona w systemie online. W konkursie wzięło udział 102 uczniów z różnych stron naszego województwa. Laureatami tegorocznej XIX. edycji Konkursu Wiedzy Technicznej zostali:I miejsce Suzana Dajkaj – uczennica Szkoły Podstawowej Aleksandra Fredry w Odrzykoniu; opiekun Dorota Hedesz, II miejsce Mateusz Urbański – uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 |im. Armii Krajowej w Dębicy: opiekun Dorota Cichowska, III miejsce Roksana Dziura – uczennica Szkoły Podstawowej |w Hucie Krzeszowskiej; opiekun Anna Powęzka.Na zwycięzców jak co roku czekały atrakcyjne nagrody w postaci bonów zakupowych do sieci sklepów Media Ekspert. Głównym sponsorem od kilku lat jest Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa”, której organizatorzy konkursu bardzo dziękują. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów! Informacja prasowa (tekst): ZSTiO w Jarosławiu

Informujemy, że w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, 11 grudnia 2020 r. odbył się finał XIX. edycji Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude” – odważ się być mądrym. Konkurs, tradycyjnie, patronatem objęli: Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot oraz Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch.

Ze względu na utrzymującą się od marca trudną sytuację epidemiologiczną konkurs miał nieco inny charakter. Mając na uwadze nade wszystko dobro i zdrowie zarówno uczniów, jak i ich opiekunów tegoroczna, II-etapowa, rywalizacja konkursowa została przeprowadzona w systemie online. W konkursie wzięło udział 102 uczniów z różnych stron naszego województwa.

Laureatami tegorocznej XIX. edycji Konkursu Wiedzy Technicznej zostali:

  • I miejsce Suzana Dajkaj – uczennica Szkoły Podstawowej Aleksandra Fredry w Odrzykoniu; opiekun Dorota Hedesz,
  • II miejsce Mateusz Urbański – uczeń Szkoły Podstawowej nr 12 |im. Armii Krajowej w Dębicy: opiekun Dorota Cichowska,
  • III miejsce Roksana Dziura – uczennica Szkoły Podstawowej |w Hucie Krzeszowskiej; opiekun Anna Powęzka.

Na zwycięzców jak co roku czekały atrakcyjne nagrody w postaci bonów zakupowych do sieci sklepów Media Ekspert. Głównym sponsorem od kilku lat jest Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa”, której organizatorzy konkursu bardzo dziękują.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst): ZSTiO w Jarosławiu