Spotkanie online z gen. Krzysztofem Pobutą

  • Wydrukuj
  • Email
  • Spotkanie online z gen. Krzysztofem Pobutą. W ramach współpracy z Państwowa Wyższą Szkołą Techniczno Ekonomiczną w Jarosławiu młodzież klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego – „klasa policyjna” w ZSEIO wysłuchała ciekawej prelekcji na temat przestępczości w powiecie jarosławskim. Prezentację prowadził gen. dr Krzysztof Pobuta – obecnie wykładowca PWSTE, a w przeszłości wieloletni pracownik Policji, sprawujący funkcje kierownicze w jej powiatowych oraz wojewódzkich strukturach. Sposób przekazywania treści podczas spotkania i osobowość prelegenta wytworzyły miłą i sympatyczną atmosferę co ośmieliło uczniów do zadawania pytań. Młodzież była zainteresowana procesem rekrutacji do służb policyjnych oraz karierą naukową i zawodową pana generała. Doświadczenie zawodowe i fascynujące historie z życia zawodowego sprawiły, że spotkanie miało wysoki poziom merytoryczny, ale również w dużym stopniu ukierunkowało młodzież w ich  dalszej karierze zawodowej. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSEiO w Jarosławiu

W ramach współpracy z Państwowa Wyższą Szkołą Techniczno Ekonomiczną w Jarosławiu młodzież klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego – „klasa policyjna” w ZSEIO wysłuchała ciekawej prelekcji na temat przestępczości w powiecie jarosławskim.

Prezentację prowadził gen. dr Krzysztof Pobuta – obecnie wykładowca PWSTE, a w przeszłości wieloletni pracownik Policji, sprawujący funkcje kierownicze w jej powiatowych oraz wojewódzkich strukturach.

Sposób przekazywania treści podczas spotkania i osobowość prelegenta wytworzyły miłą i sympatyczną atmosferę co ośmieliło uczniów do zadawania pytań. Młodzież była zainteresowana procesem rekrutacji do służb policyjnych oraz karierą naukową i zawodową pana generała. Doświadczenie zawodowe i fascynujące historie z życia zawodowego sprawiły, że spotkanie miało wysoki poziom merytoryczny, ale również w dużym stopniu ukierunkowało młodzież w ich  dalszej karierze zawodowej.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSEiO w Jarosławiu