Możesz przekazać 1% podatku na działalność I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Możesz przekazać 1% podatku na działalność I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Dbając o nowoczesną i skuteczną edukację uczniów jarosławskiego „Kopernika”, realizujemy Program SzkolnaSkarbonka.pl, dzięki któremu możemy zbierać środki w postaci 1% podatku dochodowego na rozwój naszej szkoły i innowacyjną realizację zadań edukacyjno – wychowawczych. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz pomocy naszemu liceum. Możecie Państwo to uczynić, wskazując w formularzu PIT numer KRS 0000564708 oraz cel szczegółowy 1% 000139. Prosimy także o zainteresowanie taką możliwością Państwa przyjaciół i znajomych, tą drogą mogą również wspomóc naszą szkołę i jej uczniów. Dziękujemy za każdą formę wsparcia, wierząc, że razem jesteśmy w stanie uczynić naszą szkołę piękniejszą, nowocześniejszą i bardziej przyjazną dla młodzieży. Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika

Dbając o nowoczesną i skuteczną edukację uczniów jarosławskiego „Kopernika”, realizujemy Program SzkolnaSkarbonka.pl, dzięki któremu możemy zbierać środki w postaci 1% podatku dochodowego na rozwój naszej szkoły i innowacyjną realizację zadań edukacyjno – wychowawczych.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz pomocy naszemu liceum.

Możecie Państwo to uczynić, wskazując w formularzu PIT numer KRS 0000564708 oraz cel szczegółowy 1% 000139.

Prosimy także o zainteresowanie taką możliwością Państwa przyjaciół i znajomych, tą drogą mogą również wspomóc naszą szkołę i jej uczniów.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia, wierząc, że razem jesteśmy w stanie uczynić naszą szkołę piękniejszą, nowocześniejszą i bardziej przyjazną dla młodzieży.

Społeczność
I Liceum Ogólnokształcącego
im. Mikołaja Kopernika

skarbonka