Zmiany w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jarosławiu

• Zmiany w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jarosławiu. Od 1 września 2021 zmiany na stanowisku dyrektorskim także w jarosławskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Zarząd Powiatu Jarosławskiego powierzył tę funkcję do 31 sierpnia 2022 r., pracownikowi Poradni, Alinie Gral, dotychczasowemu z-cy dyrektora. Uroczystość związana z powołaniem nowego dyrektora oraz podziękowaniu dotychczasowemu, Ewie Szpitman, odbyła się symbolicznie w pierwszym dniu nowego roku szkolnego. Uczestniczyli w niej wicestarosta jarosławski Mariusz Trojak i naczelnik wydziału edukacji Marta Kurpiel. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!