Sukces uczennic KOPERNIKA w VII edycji Konkursu Wiedzy o Prawie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczennic KOPERNIKA w VII edycji Konkursu Wiedzy o Prawie. Miło nam poinformować, że duża grupa uczniów i Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klas humanistyczno – prawnych uczestniczyła w VII edycji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursie Wiedzy o Prawie organizowanym przez Krajową Radę Radców Prawnych. W drugim etapie tego konkursu wysokie lokaty w pierwszej dziesiątce uzyskały trzy uczennice: Lidia Dubik, Jagoda Kołodziej i Patrycja Kontek. Zadania były bardzo trudne – uczestnicy musieli rozwiązać kazusy oraz odpowiedzieć na pytania do przedstawionych zagadnień. Konkurs miał na celu poszerzanie i pogłębianie wiedzy o prawie oraz wzrost świadomości prawnej młodzieży. Życzymy przyszłym prawniczkom wielu dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

Miło nam poinformować, że duża grupa uczniów i Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu z klas humanistyczno – prawnych uczestniczyła w VII edycji Ogólnopolskiej Akademii – Konkursie Wiedzy o Prawie organizowanym przez Krajową Radę Radców Prawnych.

W drugim etapie tego konkursu wysokie lokaty w pierwszej dziesiątce uzyskały trzy uczennice: Lidia Dubik, Jagoda Kołodziej i Patrycja Kontek.

Zadania były bardzo trudne – uczestnicy musieli rozwiązać kazusy oraz odpowiedzieć na pytania do przedstawionych zagadnień. Konkurs miał na celu poszerzanie i pogłębianie wiedzy o prawie oraz wzrost świadomości prawnej młodzieży.

Życzymy przyszłym prawniczkom wielu dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

zdjjpg

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu