Pierwszoklasistka z ZSTiO finalistką konkursu na Festiwalu Języka Niemieckiego!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Pierwszoklasistka z ZSTiO finalistką konkursu na Festiwalu Języka Niemieckiego!. Miło nam poinformować, że uczennica klasy pierwszej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu Sylwia Wołosz, kształcąca się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej zdobyła III miejsce w konkursie na plakat “Warum ist Deutsch so wichtig?”. Konkurs odbył się podczas II Festiwalu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Uniwersytet Rzeszowski i Katedrę Germanistyki od 31 marca do 7 kwietnia 2022 r. Honorowy patronat sprawowali rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek i Konsul Honorowa Republiki Federalnej Niemiec w Rzeszowie dr Agnieszka Kruk. W ramach festiwalu zorganizowano różne imprezy towarzyszące, wykłady, warsztaty językowe, projekcja filmów niemieckojęzycznych i konkursy skierowane do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu

Miło nam poinformować, że uczennica klasy pierwszej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu Sylwia Wołosz, kształcąca się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej zdobyła III miejsce w konkursie na plakat “Warum ist Deutsch so wichtig?”.

Konkurs odbył się podczas II Festiwalu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Uniwersytet Rzeszowski i Katedrę Germanistyki od 31 marca do 7 kwietnia 2022 r. Honorowy patronat sprawowali rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek i Konsul Honorowa Republiki Federalnej Niemiec w Rzeszowie dr Agnieszka Kruk. W ramach festiwalu zorganizowano różne imprezy towarzyszące, wykłady, warsztaty językowe, projekcja filmów niemieckojęzycznych i konkursy skierowane do młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu