Sukces uczniów KOPERNIKA w Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczniów KOPERNIKA w Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA. Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu: Laura Napora i Weronika Sobol otrzymały nagrodę publiczności w Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA za film ,,Szkoła pełna chemii” . Dodatkowo autorki filmu  ,,Nie takie oczywiste jakby się mogło wszystkim wydawać” : Maja Boratyn, Kinga  Klisz, Wiktoria Lach, Emilia Sało i  Wiktoria Pyrzak  otrzymały wyróżnienie nagrody publiczności. Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie kciuki w górę. Opiekunem merytorycznym uczniów była Anna Wójcik. Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu: Laura Napora i Weronika Sobol otrzymały nagrodę publiczności w Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Chemicznego CINEMA TO CHEMIA za film ,,Szkoła pełna chemii” .

 Dodatkowo autorki filmu  ,,Nie takie oczywiste jakby się mogło wszystkim wydawać” : Maja Boratyn, Kinga  Klisz, Wiktoria Lach, Emilia Sało i  Wiktoria Pyrzak  otrzymały wyróżnienie nagrody publiczności. Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie kciuki w górę.

Opiekunem merytorycznym uczniów była Anna Wójcik.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.): I LO w Jarosławiu