Stypendium absolwentów KOPERNIKA

  • Wydrukuj
  • Email
  • Stypendium absolwentów KOPERNIKA. W związku z jubileuszem 25-lecia ukończenia szkoły, absolwenci jarosławskiego KOPERNIKA z rocznika 1993-1997 postanowili ufundować dwa jednorazowe stypendia motywacyjne dla obecnych uczniów liceum. Po konsultacji z wychowawcami klas, stypendia otrzymały uczennice Kinga Goń z klasy 2d oraz Julia Helon z klasy 2a. Starsi “koledzy” i “koleżanki” pragną w ten sposób zmotywować nagrodzone osoby oraz wszystkich uczniów naszej szkoły do poszerzania wiedzy oraz rozwijania swoich umiejętności, by stawali się wzorem do naśladowania. Serdeczne gratulacje! Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu

W związku z jubileuszem 25-lecia ukończenia szkoły, absolwenci jarosławskiego KOPERNIKA z rocznika 1993-1997 postanowili ufundować dwa jednorazowe stypendia motywacyjne dla obecnych uczniów liceum. Po konsultacji z wychowawcami klas, stypendia otrzymały uczennice Kinga Goń z klasy 2d oraz Julia Helon z klasy 2a.

Starsi “koledzy” i “koleżanki” pragną w ten sposób zmotywować nagrodzone osoby oraz wszystkich uczniów naszej szkoły do poszerzania wiedzy oraz rozwijania swoich umiejętności, by stawali się wzorem do naśladowania.

Serdeczne gratulacje!

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu