Sukces uczniów jarosławskiej BUDOWLANKI!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczniów jarosławskiej BUDOWLANKI!. 16 lutego 2024 roku drużyna Jarosławskiej Budowlanki, w składzie: Mateusz Kwiecień, Oskar Solarczyk i Maksymilian Ćwikła wywalczyła tytuł Mistrza Ekstraklasy Wojskowej. Turniej dotyczył wiedzy z zakresu tematyki ogólnej z trzech dyscyplin. Uczniowie wykazali się wiedzą z regulaminu ogólnego żołnierza Wojska Polskiego, znajomością regulaminu musztry Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, oraz opanowaniem kompendium wiedzy do szkolenia proobronnego. Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu będą reprezentować województwo podkarpackie w finale centralnym w Warszawie. Uczniów do turnieju przygotował Maciej Mazurczak. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale centralnym w Warszawie! Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSBiO w Jarosławiu

16 lutego 2024 roku drużyna Jarosławskiej Budowlanki, w składzie: Mateusz Kwiecień, Oskar Solarczyk i Maksymilian Ćwikła wywalczyła tytuł Mistrza Ekstraklasy Wojskowej. Turniej dotyczył wiedzy z zakresu tematyki ogólnej z trzech dyscyplin. Uczniowie wykazali się wiedzą z regulaminu ogólnego żołnierza Wojska Polskiego, znajomością regulaminu musztry Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, oraz opanowaniem kompendium wiedzy do szkolenia proobronnego.

Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu będą reprezentować województwo podkarpackie w finale centralnym w Warszawie.

Uczniów do turnieju przygotował Maciej Mazurczak.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale centralnym w Warszawie!

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSBiO w Jarosławiu