Koncert pamięci Jana Kusiewicza, wybitnego polskiego tenora.

W stulecie urodzin maestro Jana Kusiewicza (1921 – 2015), który przyszedł na świat w Rzeplinie…

„Jak dobrze znasz powiat jarosławski?”

  • Wydrukuj
  • Email
  • „Jak dobrze znasz powiat jarosławski?”. Ziemia Jarosławska jest miejscem pod każdym względem wyjątkowym: o bogatej wielowiekowej tradycji, o zachwycającej przyrodzie, o ciekawych miejscach, które po prostu trzeba odwiedzić! Aby zachęcić Państwa do odkrywania znanych i nieznanych miejsc w powiecie jarosławskim przygotowaliśmy cotygodniowy quiz wiedzy o naszym powiecie. Pytania są z różnych dziedzin, o różnym stopniu trudności, a ich różnorodność gwarantuje świetną zabawę dla tych, co wiedzą o powiecie jarosławskim wszystko, jak i tych, którzy dopiero się z nim zaprzyjaźniają. Zapraszamy Państwa do wakacyjnej przygody z quizem „Jak dobrze znasz powiat jarosławski?”. Quizy powstają we współpracy z Centrum Nauczania Zdalnego PWSTE w Jarosławiu. Quiz 1 Quiz 2 Quiz 3 Quiz 4 Quiz 5 Quiz 6 Quiz 7 Quiz 8

Ziemia Jarosławska jest miejscem pod każdym względem wyjątkowym: o bogatej wielowiekowej tradycji, o zachwycającej przyrodzie, o ciekawych miejscach, które po prostu trzeba odwiedzić!

Aby zachęcić Państwa do odkrywania znanych i nieznanych miejsc w powiecie jarosławskim przygotowaliśmy cotygodniowy quiz wiedzy o naszym powiecie.

Pytania są z różnych dziedzin, o różnym stopniu trudności, a ich różnorodność gwarantuje świetną zabawę dla tych, co wiedzą o powiecie jarosławskim wszystko, jak i tych, którzy dopiero się z nim zaprzyjaźniają.

Zapraszamy Państwa do wakacyjnej przygody z quizem „Jak dobrze znasz powiat jarosławski?”. Quizy powstają we współpracy z Centrum Nauczania Zdalnego PWSTE w Jarosławiu.

 Quiz 1

 Quiz 2

 Quiz 3

 Quiz 4

 Quiz 5

 Quiz 6

Quiz 7

Quiz 8

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres:
ul. Jana Pawła II 17
37-500 Jarosław

Wróć do góry