Prace konserwatorskie obejmujące swoim zakresem roboty izolacyjne i remont tarasu budynku pałacowego DPS w Wysocku wpisanego do rejestru zabytków pod numerem A-692 – Etap I

Podmiot ogłaszający przetarg:
Starostwo Powiatowe w Jarosławiu

Termin: 16. 09. 2011 r.

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie o zamówieniuplik w formacie .PDF (651 Pobrań)
SIWZplik w formacie .PDF (753 Pobrań)
STWiORBplik w formacie .PDF (698 Pobrań)
Projekt budowlanyplik w formacie .ZIP (644 Pobrań)
Zapytanie do SIWZplik w formacie .PDF (564 Pobrań)
Wybór ofertyplik w formacie .PDF (630 Pobrań)
Udzielenie zamówieniaplik w formacie .PDF (555 Pobrań)