22 czerwca br. w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala z okazji 35-lecia działalności Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Wydarzenie uświetnił występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej pod batutą ppłk. SG Leszka Mieczkowskiego z Nowego Sącza. Obchody 35-lecia Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zostały rozłożone na kilka wyjątkowych wydarzeń, które na przestrzeni miesiąca podkreślały znaczenie jubileuszu oraz bogatą...
Święto Straży Granicznej w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej rozpoczęło się 21 maja 2024 roku mszą św. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej. Następnie miał miejsce uroczysty apel na terenie Komendy Oddziału w Przemyślu. Występ Orkiestry Reprezentacyjnej SG nadał wydarzeniu szczególnego, nastrojowego wymiaru. Odbył się także pokaz musztry paradnej. W obchodach wziął udział, z ramienia Powiatu...


