Oxynet Jarosław wiceliderem Lotto Superligi!

• Oxynet Jarosław wiceliderem Lotto Superligi!. Świetnie zagrali tenisiści stołowi Oxynet Jarosław w kolejnych meczach Lotto Superligi. Zespół odniósł 2 zwycięstwa i awansował na pozycję wicelidera Lotto Superligi. Gratulacje dla wszystkich zawodników i menedżera-trenera Kamila Dziukiewicza. Jeżeli chcemy się włączyć do walki o play-off to musimy grać o pełną pulę w każdym meczu – mówił Kamil Dziukiewicz, prezes jarosławskiego klubu przed październikowym maratonem gier. W tym miesiącu, w ciągu zaledwie 2 tygodni, Oxynet rozegra aż 6 spotkań. W sobotę, 15 października Oxyney udał się do Grudziądza na mecz z Olimpią-Unią, podbudowaną piątkowym, pierwszym w sezonie zwycięstwem w Lotto Superlidze. Ale to drużyna Oxy net Jarosław odniosła 3 z rzędu zwycięstwo w superlidze. W miniony piątek drużyna rywalizowała w hali MOSiR Jarosław w derbach Podkarpacia z Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów. W szerokim składzie byli: Alan Kulczycki,Ukrainiec Yaroslav Zhmudenko, Irańczyk Amirreza Abbasi i Koreańczyk Woo Hyeonggu. Zawodnikom z trybun kibicował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.

🗣Jeżeli chcemy się włączyć do walki o play-off to musimy grać o pełną pulę w każdym meczu – mówił Kamil Dziukiewicz, prezes jarosławskiego klubu przed październikowym maratonem gier. W tym miesiącu, w ciągu zaledwie 2 tygodni, Oxynet rozegra aż 6 spotkań.

Zawodnikom z trybun kibicował Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.