Reprezentacja Powiatu Jarosławskiego na Turnieju Tenisa Stołowego w Pruchniku

• Reprezentacja Powiatu Jarosławskiego na Turnieju Tenisa Stołowego w Pruchniku. 26 listopada 2022 r. w Pruchniku odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS "Strażak" Pruchnik, który odbył się pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana. Reprezentacja Powiatu Jarosławskiego w osobach: Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Radni Powiatowi Krzysztof Cebulak, Kamil Dziukiewicz oraz Kierownik Referatu Inwestycji Waldemar Zając wzięła udział w Turnieju zdobywając 3 miejsce. Miejsca na podium prezentowały się następująco : Strażacy z OSP Pruchnik nr 3 Urząd Miasta i Gminy Pruchnik Starostwo Powiatowe w Jaroslawiu 4. KTS Strazak Pruchnik 5. Swiebodna 6. Policja z Pruchnika Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Miejsca na podium prezentowały się następująco :

🥇 Strażacy z OSP Pruchnik nr 3

🥈 Urząd Miasta i Gminy Pruchnik