W Jarosławiu zagrali dla młodych kibiców! 3 punkty dla Bydgoszczy

• Wydrukuj
  • Email
  • W Jarosławiu zagrali dla młodych kibiców! 3 punkty dla Bydgoszczy. 7 lutego 2023 r. odbył się mecz w ramach rozgrywek w LOTTO Superliga tenisa stołowego mężczyzn. Drużyna KSTS Oxynet Jarosław zmierzyła się z zespołem Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz . W spotkaniu LOTTO Superliga tenisistów stołowych w Jarosławiu KSTS Oxynet Jarosław przegrał z Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 0:3, a hala była pełna kibiców, dzieci, młodzieży i dorosłych. Na trybunach zasiedli uczniowie ze szkół ponadpodstawowych Powiatu Jarosławskiego, Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu wraz z dyrekcją i gronem pedagogicznym. To dla nich drużyna wystąpiła w bardzo silnym składzie z Alanem Kulczyckim , na co dzień uczącym się w Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Irańczykiem Amirrezą Abbasim i Ukraińcem Yaroslavem Zhmudenko Wicemistrzowie Polski przyjechali do naszego miasta również z bardzo dobrymi zawodnikami, tj. Arturem Grelą, Japończykiem Taku Takakiwą i Mołdawianinem Vladislavem Ursu. Warto zaznaczyć, że bydgoski zespół poprowadził Patryk Jendrzejewski,z którym w reprezentacji juniorów współpracuje Alan Kulczycki. 16-letni tenisista stołowy zagrał ambitnie z bardziej doświadczonym Arturem Grelą, wygrał seta nr 3, ale ostatecznie przegrał 1:3. Bardzo emocjonujący był pojedynek Amirrezy Abbasiego z Taku Takakiwą. W 1 secie Irańczyk przegrywał 5:9, ale zdołał wyrównać na 9:9, następnie obronił setbola przy 9:10 i zwyciężył 12:10. Z kolei prowadząc 2:1 w spotkaniu miał meczbola w 4 secie przy 10:9. Nie wykorzystał szansy. Z kolei liderzy Yaroslav Zhmudenko i Vladislav Ursu dziś “schowani”, zmierzyli się ze sobą na trójce. Ukrainiec z jarosławskiego zespołu wyszedł z opresji, bowiem w 2 secie odrobił straty i ze stanu 9:10 wygrał 12:10. Ale cała gra dla Mołdawianina. Na kolejny mecz w Grupie Mistrzowskiej w Hali MOSiR Jarosław organizatorzy zapraszają już w piątek, 10 lutego. O g. 17:00 rywalem Oxynetu będzie AZS AWFiS Balta Gdańsk. Wynik 14 kolejki Grupy Mistrzowskiej Oxynet Jarosław – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 0:3 Alan Kulczycki – Artur Grela 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 5:11) Amirreza Abbasi – Taku Takakiwa 2:3 (12:10, 9:11, 11:8, 10:12, 9:11) Yaroslav Zhmudenko – Vladislav Ursu 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 9:11) Informacja prasowa: tekst – Oxynet Jarosław, zdj. – Agnieszka Kulka

7 lutego 2023 r. odbył się mecz w ramach rozgrywek w LOTTO Superliga tenisa stołowego mężczyzn. Drużyna KSTS Oxynet Jarosław zmierzyła się z zespołem Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz .

W spotkaniu LOTTO Superliga tenisistów stołowych w Jarosławiu KSTS Oxynet Jarosław przegrał z Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 0:3, a hala była pełna kibiców, dzieci, młodzieży i dorosłych. Na trybunach zasiedli uczniowie ze szkół ponadpodstawowych Powiatu Jarosławskiego, Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu wraz z dyrekcją i gronem pedagogicznym.

To dla nich drużyna wystąpiła w bardzo silnym składzie z Alanem Kulczyckim , na co dzień uczącym się w Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu , Irańczykiem Amirrezą Abbasim i Ukraińcem Yaroslavem Zhmudenko Wicemistrzowie Polski przyjechali do naszego miasta również z bardzo dobrymi zawodnikami, tj. Arturem Grelą, Japończykiem Taku Takakiwą i Mołdawianinem Vladislavem Ursu. Warto zaznaczyć, że bydgoski zespół poprowadził Patryk Jendrzejewski,z którym w reprezentacji juniorów współpracuje Alan Kulczycki. 16-letni tenisista stołowy zagrał ambitnie z bardziej doświadczonym Arturem Grelą, wygrał seta nr 3, ale ostatecznie przegrał 1:3. Bardzo emocjonujący był pojedynek Amirrezy Abbasiego z Taku Takakiwą. W 1 secie Irańczyk przegrywał 5:9, ale zdołał wyrównać na 9:9, następnie obronił setbola przy 9:10 i zwyciężył 12:10. Z kolei prowadząc 2:1 w spotkaniu miał meczbola w 4 secie przy 10:9. Nie wykorzystał szansy. Z kolei liderzy Yaroslav Zhmudenko i Vladislav Ursu dziś “schowani”, zmierzyli się ze sobą na trójce. Ukrainiec z jarosławskiego zespołu wyszedł z opresji, bowiem w 2 secie odrobił straty i ze stanu 9:10 wygrał 12:10. Ale cała gra dla Mołdawianina.

Na kolejny mecz w Grupie Mistrzowskiej w Hali MOSiR Jarosław organizatorzy zapraszają już w piątek, 10 lutego. O g. 17:00 rywalem Oxynetu będzie AZS AWFiS Balta Gdańsk.